Prikaz jedne poruke
Stara 3.4.2013, 0:26   #14
Panzer General
Član
 
Član od: 7.3.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 39
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Panzer General Slanje poruke preko Yahooa korisniku Panzer General
Određen forumom Re: Company of Heroes 2

Evo prvih utisaka sa moje strane...mada nemam pojma koliko je relevantno, a jos manje koliko ce neko moci da izvuce neki konkretan zakljucak.

Igra izgleda nekako suvise belo...ili da kazem sivo, sto je svakako proizvod sneznih mapa. Korisnicki interfejs je kriminalan, ali mozda to i nije toliko lose koliko je problem naviknutost na prvi deo (mada isti nisam igrao zadnja dva meseca). Pored toga, grafika se cini lepsom, preciznijom, dok sa druge strane izgleda nekako jadno za danasnje standarde. Jedinice su lose odradjene, a najbolji primer mi je Panther tenk koji daleko lepse izgleda u prvom delu. Igra je znacajno sporija, mora da se vodi racuna o mnogo cemu, medjutim - bas zbog sporosti igre, cini se da vremena ima dovoljno. Odigrao sam sa burazom 1na1 (VP 500), a onda smo nas dvojica odigrali protiv dva "iskusnija vuka" koji i veceras peglaju keca. Igrali smo na VP 1000 i igra nam je pukla posle 63 minuta zestokog lemanja. Igra znacajno pocne da stuca kada je vise jedinica na mapi. Ne smem ni da zamislim sta bi se desilo da smo igrali 4na4. Koliko sam mogao da vidim, ima mnogo gluposti koje se mogu otkljucati i koje u nekim aspektima menjaju igru. Neko je rekao skilovi? CoH online nisam igrao, ali su ljudi pricali da su tu bili neki skilovi, neke spec.jedinice, pa onaj ko je igrao, moze realnije poredjenje da napravi. Ono sto nisam video - nisam video nista od toliko naajvljenog "true sight-a", dok je promena vremenskih uslova interesantna kao novina, medjutim kada igras igru od sat vremena - izbaci te iz takta nesto sto se u jedakim intervalima ponavlja. Cenim da bi neki random efekat bio bolji.

Nisam probao Ruje, igrao sam sa nemcima i postojeca frakcija je analogija Wehr-u iz prethodnog dela. Ima novih jedinica, novih abbiltija, ali nista to nije spektakularno i narocito novo. Nisam se igrao sa setovanjima, ali opsti je utisak da igra nije optimizovana.Buraz ima gotovo identicnu konfiguraciju, samo sa daleko starijom grafikom, pa i njemu se cini da igra izgleda preazidjeno, ali kad stavi sve na full - izgleda mu extra (to je njegov subjektivni dozivljaj). Nisam imao vremena da testiram razlicita setovanja, cak sam bio lenj da uopste idem u opcije...ali dobro - ima vremena. Ne probah jos uvek ne-zneznu mapu.

Krajnjeg zakljucka nema, ali recicu samo da necu mnogo izdvajati vremena za betu iz prostog razloga sto vdim da treba mogo peglanja, a ne zelim da se "ispucam" u startu kada je entuzijazam za ovu igru u pitanju.

U narednim danima, bicu malo konkretniji i jednostavniji - kuckamo se i dalje.
Panzer General je offline   Odgovor sa citatom ove poruke