Prikaz jedne poruke
Stara 25.9.2007, 14:30   #2
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Program autotestovi za vozacki ispit

Dao bih pola imanja i zdelu paprikaša samo da saznam šta je u tvojoj glavi i kako razmišljaš
Dakle, objasni mi svrhu ove teme. Prvo si postavio temu (i to ne samo na ovom forumu) o nekakvom programu za osmosmerke koji navodno ima, koliko beše, 100 formi 10 megabajta koda (iako realno program za osmosmerke može da se smesti u par kilobajta, al šta znam, možda taj tvoj kuva i kafu) i razvijan je 30 godina u VB-u (koji postoji nešto više od 10 godina btw). Naravno, taj program niko nikad nije video, već imaš jednu sliku koju vrtiš i jedan pdf fajl, nigde na netu ne postoji demo ili nešto više o tome programu, makar još neki screenshot... postoji li uopšte taj program ?
Evo sad postavljaš temu o programu koji ima 9 formi, ali si ti rešio da daš samo prvu, a nigde exe fajla celog programa, ili makar demo-a... što mi daje za pravo da se zapitam da li i taj program uopšte postoji, ili si napravio samo prvu formu da nam pokažeš da umeš da ga napraviš. Naravno, to nije ništa loše, ali onda tako reci... a ne da napišeš kako imaš ceo program, a okačiš jednu formu.
Dakle, ili lepo okači ceo program ili da brišemo i ovu temu, kao i prethodnu, jer ovako ona nema nikakvu svrhu osim da služi za hvalisanje tipa "Eto ja i to umem da napravim".
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke