Prikaz jedne poruke
Stara 12.7.2011, 9:08   #1248
LIGUR
Novi član
 
Član od: 8.12.2010.
Poruke: 19
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom

Hteo bih da pitam u vezi jedne americke serije koja se davno prikazivala na trećem kanalu u okviru programa “noć i dan” ili vec tako nekako,ko je to gledao sigurno se seca te emisije u okviru koje su se emitovale neke serije i filmovi!!!Rec je o seriji koja se prikazivala u 1990-toj godini u okviru tog programa,a radnja je ova:romanticna veza izmedju dvoje engleza tj.muskarca i zene oni se nalaze u Kini to je uoci II svetskog rata upitanju su kasne 30-te godine kada je deo Kine bio pod Engleskom vlascu ili tako nesto, znam da je u pitanju neka Engleska porodica na nekom luksuznom imanju znam da se ta zena u toj seriji zvala Dzuli,tu je cini mi se bio upleten i jedan Japanac u njihovu vezu,pa kad je Japan napao Kinu znam da se ta porodica nasla u vihoru rata i da je taj muskarac englez se pridruzio Engleskoj vojsci,a da je ovaj Japanac bio na suprotnoj strani,tj. u Japanskoj vojsci,pa kao on zarobi tu porodicu sa tom zenom i kao sveti im se zbog toga sto je otisla sa tim Englezom,a ovaj Englez kao pokusava da ih oslobodi i ratuje protiv tih Japanaca,to su samo neke epizode te serije koje se ja secam,ako je neko gledao 1990-te taj program “noc i dan” sigurno se seca da se jedna takva serija dugo prikazivala u okviru tog programa!!!!

Hteo bih da saznam naziv za jedan film gledao sam ga od prilike 1995. davao se na tv palmi. Film pocinje tako sto neka devojka lovi neke morske zmije na nekom ostrvu i stavlja ih u dzakove,a neki lik joj pomaze. Posle taj lik (ne znam kako zavrsava u zatvoru) i ta devojka odlazi u posetu kod njega u zatvor… ,dalje se niceg nesecam!!!Nije film Bambola odma da kazem,ali jako je slican njemu.Da li mozda znate o kom filmu je rec???

Poslednja ispravka: Iris (14.7.2011 u 23:56)
LIGUR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke