Prikaz jedne poruke
Stara 9.2.2021, 23:54   #659
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Assassin's Creed: Valhalla

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Vidi, nije poenta da li utice na igru ili ne. Poenta je da je Valhalla full-priced SP igra koja vec ima dodatnu monetizaciju u vidu season passa (40$ extra).
Citat:
Fabriek kaže: Pregled poruke
Ovo sa ACV je preteralo sve mere, igra koja u punoj verziji košta preko 100 eura ima mikrotransakcije gde jedan debilni set košta blizu 20 eura. Pritom, ti setovi nisu samo kozmetički, kako se ovde navodi.
Nemam ni najbližu nameru da branim bilo koju kompaniju, ali mi ovakva razmišljanja uopšte nisu jasna.
1. Niko te ne bije po ušima da kupiš igru koja ti se ne sviđa. Pa ni Valhalu.
2. Cena za osnovnu igru je tolika. Želiš li više, to se dodatno plaća i opet te niko ne bije po ušima da to kupiš.
3. Sve te OPCIONE stverčice ni najmanje ne utiču na osnovnu igru, ono što si platio to si i dobio.
4. Ono najbitnije - mi smo tolika beda da nam je 20 evra velika para.

Ne znam sa čime to da uporedim. Kao kad bi BMW M5 koštao 60.000€. Ali sa karbonskim kočnicama, aluminijumskim felnama i menjačem na volanu košta 75.000 kako ih nije sramota da to dodatno naplaćuju??

Mislim, zakoni tržišta, ponude i potražnje su takvi. I ja žalim što ne mogu da nađem RTX3080 po ceni koju su najavili kada se pojavila, ali nije samo Nvidija kriva za to.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke