Prikaz jedne poruke
Stara 7.1.2017, 15:25   #27838
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
supressor kaže: Pregled poruke
Jos neku glupost

Srecan?



Samo da napomenem treći tvoj post u ovoj temi(gde inače komentariše uglavnom 90% baš tih igrača)

Inače, pored tebe ima još unicuma koji ponekad komentarišu ovde. Niko od njih nije ništa slično nikad napisao. Tako da, ne znam baš ko je šovinista itd.
za nevernog tomu screnshot .. (ne mogu da uploadujem sa Lightingshot kad je igra u windowed mode pa sam evo koristio photobucket

http://s349.photobucket.com/user/oga...d.png.html?o=0


i sta si me to izcitiro odsecke neke ..vadis iz kotesta a? to je bilo u vezi XVM-a i kako ga ljudi zloupotrebljavaju ingame .. i sta je tu neistinito u toj tom isecku !?
pa da su crveni zuti zeleni i palvi pod istim pritiskom od kamikaza od arty i slicno kao ljubicasti bas me zanima kolko bi uzivali u igri

drugo neverni tomo jel te interesuje nesto iz mog privatnog zivota ? poso obrazovanje biznis ili treba da ti kacim linkove i screnshotve i dajem brojeve i za to ? ..
kao sto rekoh nismo mi svi jednaki ..i meri si "patku" sa sebi ravnima ...ima losijih i boljih od tebe i od mene a po ovih nekolko postova sto sam procito ti si sve nesto NAJ NAJ i niko ne moz ti pridje u nicemu
a za Sovinizam ? aj procitaj sto si napiso predhodno ..
i necu se raspravljam vise s tobom zivi u tom tvom bajkovitom svetu

Poslednja ispravka: velikan (7.1.2017 u 15:36)
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke