Prikaz jedne poruke
Stara 6.1.2017, 21:22   #27821
illidan
Starosedelac
 
Član od: 28.10.2005.
Poruke: 1.706
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 352 puta na 254 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
velikan kaže: Pregled poruke
ja sam iz top clana na EU "322" svaki kandidt se proverava pre ulaska u klan ..traze se replaji ponekad .. uvek neko okacuje replaje ..posto je 322 platoonski clan i posto su svi igraci dobri u 322 svako od nas moze da prepozna sta je regularan Vanila gameplay a sta je nesto sumnjivo ..odbijani su takvi igraci ima i kickovanih (ja znam za jednog) .. ti ili bilo ko zna ili sumnja za nekog iz 322 da koristi neka od tih glupih "pomagala" napisi mu nick
(sad garant imamo nekog sa chitovima koji se je provuko ne mogu uvek da se ulove al ako WG nastavi s ovim lovom na prevarante super )
znajuci Body_Count-a ovo je 100% tacno, ne znam ima li cistiji klan od 322
Citat:
supressor kaže: Pregled poruke
Uh što bi voleo da nekad zaživi skilled XVM, pa da se vi, ljubinčanstveni nauživate, jbg ovako sa nama igračima koji ne znamo da igramo, samo gubite vreme.

P.S: gledao sam ovog Rusa sto si postavio. Jako mud0, ide full gold.Batice ako si unicum, igraj ti bez pemijum ammo. Mislim, ti ionako znas napamet stvari, koje mi obicni smrtnici ne znamo: koliko koji tenk puni, koliki ti je vidokrug na mapi tacno( bez pokazivanja)....itd. Pr0seravanje.

WOT nije vaša privatna svojina, igra je besplatna i može svako da je igra. Za razliku od vas manjine, dosta običnih ljudi ima i pravi život, sa pravim poslovima i obavezama. Tako da dosta nas ne može da igra preko hiljadu partija mesečno, koliko ti recimo napraviš.

A vežba je čudo.
veruj mi ne bi uopste vleo da ubace skilled MM. ti ni ne znas sta je premium municija u igri, a solis pamet nekome..... i to nekome ko zna o wotu 10x vise od tebe, a da ne spominjemo recimo Straika

a ovo je vrh kad pocnu da pricaju kako imaju pravi zivot posao i obaveze da imas pravi posao, i obaveze ne bi trosio vreme igrajuci wot naravno ako mislimo na pravi posao sa velikom zaradom, ne u nekom javnom preduzecu gde cekamo da se zavrsi radno vreme i doletimo kuci da sednemo za komp i igramo free 2 play wot
illidan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke