Prikaz jedne poruke
Stara 17.8.2015, 12:13   #5327
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
"Da se pravilo samo za računare, grafika bi bila bolja?!" Ozbiljno?! Kako to pre nisam znao?! Onda bi verovatno nekoliko ljudi ovde igralo igru, a to nije poenta.
Ne. Nego bi onda postojala znatne razlike između low i ultra. Da se igra pravi samo za PC, asseti koji se koriste bi bili raznovrsniji. Kada se igra pravi samo za PC ta podešavanja (low - medium - high - ultra) imaju najviše smisla...

To što si ti sada napisao sam ja već rekao, samo kad ti to već znaš čemu hvališ neke optimizacije kad su onda konzole "obuzdale" PC. Konzole su tu da uzimaju pare.

Svi su prihvatili situaciju, meni je grafika jedna od najboljih koje sam video u zivotu, o igri da ne pricam, dovoljno sam zreo da znam da danas nije moguće napraviti samo za PC gde je low za low-end pc a ultra za high-end PC, a ne waoooo radi mi na high na konfi staroj 50 godina, a meni na gtx 970 hairworks pravi najveće ***** od fps (jedini nvidia efekat koji se zadrzao u igri pored HBAO+) i ostali problemi tipa stucanje igre sa promenom frejma etc etc, na grafickoj od 400 evra (ako ne ogranicim frejm). Bravo optimizacija!
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke