Prikaz jedne poruke
Stara 14.11.2021, 17:19   #142
2CRAZY
Član
 
Član od: 5.3.2008.
Lokacija: Beograd - Vidikovac
Poruke: 164
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 32 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto The Trilogy Definitive Edition

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Povukli su iz prodaje da ne popiju tužbu jer su ljudi u fajlovima našli i pesme za koje nemaju licencu
Da, znam, nego pomislih da bi bilo pametno da to vreme iskoriste da bi sredili ono sto ne valja, a mozda su i izmislili taj razlog da ne bi bar morali da kazu da su sklonili igru, jer ima dosta problema, uglavnom videcemo koliko dugo je nece biti, jer za to da sklone par pesma im treba par minuta, a igre nema vec danima... dakle moja teorija je da oni pokusavaju da spasu sta se spasiti moze, da dovedu igru u neko barem ok stanje, ono najkriticnije da srede, ako je moguce... recimo kisu bi mogli lako i brzo da srede, ali pod uslovom da sam Rockstar sad pocne da radi na njoj

Steta sto je samo remaster za ovako staru igru, tu je bilo logike samo da se radi remake, ali nisu hteli toliko da se zezaju, a ovako imaju brojne probleme i pada im reputacija.

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Za razliku od GTA Remaster-a Uncharted kolekcija radi u 60FPS-a na PS4 dok GTA remasteri ne mogu da rade u stabilnih 60FPS-a na PS5.
Na PC-u mogu da se iskljuce par problematicnih opcija i da radi kako treba, sudeci po klipovima koje sam video, necu puno da pricam, jer igru jos nisam probao.
2CRAZY je offline   Odgovor sa citatom ove poruke