Prikaz jedne poruke
Stara 24.12.2008, 15:43   #14
Mr Money
Član
 
Član od: 25.1.2008.
Poruke: 86
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 7 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Preporucite mi muzicki telefon

Pa, mislim da sam resio problem

5700 me je zainteresovao ali mi se ne dopada sto ima joystick, i sto je slide. Naime, ja nameravam da kupim telefon koji ce mi sluziti duze vreme (cirka 5 god), znam da cu svaki joystick i svaki slide vremenom razyebati tako da ovaj telefon ipak stavljam u drugi plan.

Za 5610 sam cuo da bas nije od najboljih Nokia-inih telefona (navodno los slide, greske u sofware-u itd.).

Jeli video neko od vas 5800 XpressMusic? Do yaya telefon! Samo neverujem da ce se uklopiti u moj budzet kada se pojavi.

I konacno smo dosli do resenja mog problema, izabrao sam 6220 classic.
Da objasnim, sto se zvuka tice cuo sam kako zvuci sa slusalicama i vise sam nego zadovoljan

Ima symbian, i ima... ima... ima SVE

E sad ce neko da ospe paljbu na mene: "Pa taj telefon kosta vise od 250 jevra ", eee PRC! Nasao sam u Subotici u Mobil centru (OVLASCENOM prodavcu Nokia telefona) ovaj telefon za 260 jevrova

Originalno pakovanje (TV out kabel, USB kabel, punjac, slusalice, CD i user's manual i 1GB kartica), garancija godinu dana.

Inace telefon kosta preko 300 e, ali posto placam gotovinom i valjda im je sad novogodisnji popust cena je 260e
Mr Money je offline   Odgovor sa citatom ove poruke