Prikaz jedne poruke
Stara 14.12.2021, 0:36   #107
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Halo Infinite

Prešao. Ako izuzmemo moderno kretenski odrađene likove radi se o stvarno sjajnoj igri, nema šta.
Ima promašaja tu i tamo ali može se reći da se Halo vratio u velikom stilu.

Ono što je najvažnije je da je napucavanje sjajno, open world zanimljiv, igra nikad nije dosadna. Video sam da se mnogi žale da je repetitivna - jeste ali kad ne bi bilo sto načina da se pobiju neprijatelji i kad ne bi bilo grappling hooka i otvorenog sandboxa.

Upgrade opreme i slično su smešno odrađeni ali tu su da bi postojao neki progression sistem. Posle 50% pređene kampanje to postaje nevažno jer već dobiješ sve što ti treba, open world postaje nebitan i igra je u punom gasu, zadnja četvrtina je onako baš skroz Halo vajb.

Boss fightovi su hit and miss ali jako lepo razbijaju monotoniju.

Fizika vozila najgora ikada ali ajde...

Sviđa mi se celo iskustvo. Još godinu dana poliranja i sređivanja i malo ubedljiviji likovi I dijalozi I ovo bi bilo 10/10 verovatno.

Ovako je 8/10 ali uz jasnu napomenu da niko ko voli dobro rokanje ili Halo ne treba da propusti ovo.

Igrao sam na Xboxu i neverovatno je kakve sam mađije pravio sa kontrolerom posle par sati, igra je utegnuta po tom pitanju skroz. Grafički sasvim lepo izgleda, nekad sjajno, nekad last gen ali ja za to genrealno ne marim. Stabilan framerate je ono što me zanima i to je zakucanih 60 fps. Ali tačno se vidi da je trebalo još poliranja i unapređivanja tu. Opšti utisak je takav.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
Dušan Vićić (14.12.2021), filpan (14.12.2021), Leonida (14.12.2021), MasterChief2 (14.12.2021), Packy (23.12.2021)