Prikaz jedne poruke
Stara 10.12.2021, 0:56   #97
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 714
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 163 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Halo Infinite

Citat:
m1aden kaže: Pregled poruke
Može li da se menja rezolucija u borderless windowed-u ili samo skaliranje rezolucije? Rezolucija na dekstopu mi je 4k, pa kapiram da mu je to podrazumevana rezolucija, ali osim u window modu, ne vidim nigde biranje rezolucije...
Rezolucija se menja u window mode pa se vratis u prozor bez granica trebalo bi bi da ostane ta koju si stavio u window mode.
Inace veoma glupo posto se sigurno gubi tj u svakom slucaju je bar za nijansu bolja performansa kad je old school full screen, zasto nema full screen velika je misterija.

Kad sam stavio framerate na unlock samo sto mi nije ekspodirao komp.Osetio sam toplotu kako izbija bas bukvalno cim sam izasao iz opcija i posle 20-ak sekundi tako je poceo da zuji kao nikad a toplota samo izbija. Nikad nisam doziveo nista slicno.Ne ovako , da toliko zabruji i da se greje u momentu.

I onda se desava neverovatno , istog momenat kad sam prebacio sa unlock na neki broj ne znam ni koji komp se stisava kao da sam bacio vodu na plamen , dakle nisam ni izasao iz opcija. Sada je na 30-60 i isto radi na medium-high kao da je unlock , isto frejmova ima (oko 40-60) vrlo stabilno dakle ne smanjuje rezoluciju jer ne pada na 30 a preko 60 ne ide sa ovim opcijama nikako sa 1650, jedino sto ono za memoriju nista ne vazi popunio sam skoro do 5gb i ne vidim problem ,tekstre na high moze bez problema sa 4 gb vrama .
Zasto se kopm tako ponasa na unlock , da li je slicno jos kod nekog ?
Znam kad mi je komp u fazi 'sprint na 100 m" ali ne ovako ovo , nista nikad ovako .Imam samo FPS metar od G-Force Experience , gotovo uvek je ukljucen. Nisam imao nista drugo pa da imam neke podatke sem da je frejmrejt isti unlock ili ne svejedno. Bas mi se ne eksperimentise da merim temperaturu i ostalo jer toliko nezdravo zapne da mislim da je svaka sekunda da tako radi previse.

Poslednja ispravka: Koreli A. (10.12.2021 u 1:07)
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke