Prikaz jedne poruke
Stara 1.3.2013, 11:59   #8
King SRB
Član
 
Član od: 2.2.2013.
Lokacija: In Space
Poruke: 422
Zahvalnice: 310
Zahvaljeno 94 puta na 58 poruka
Wink Re: Android igre, nove i stare!

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Нисам импресиониран с Real racing 3. Ем ми првих 30так секунди трке из чиста мира ради на слабијем ФПСу, ем је некако... Јадна. Тј графика је лошија од асфалта и НФС а ради лошије. Јбг, није као Асфалт аркада, али нисам одушевљен. Можда касније буде боље =)
Evo ja je šibam već dva dana mogu ti reci da je bolja(Bar je meni licno bolja grafika & Fizika) od asphalta bar 7ce(za 8cu cemo tek da vidimo i ja jedva cekam novi asfalt) jedino sto je igra namenjena da se igra u multiplayer varijanti singleplayer je ono ni da ga probas mozda ti to smeta ali zanimljivo mi je sto mozes preko fb odma u multiplayer nemoras da se profilises kreiras na njihovom serveru ....etc ! Neznam koji GPU ima alkatel ali na xperi-i izgleda fenomenalno













modeli su vrhunski odradjeni ali sto je najvaznije i sto gameloft u asphaltu nikako da uklaviri kod racing tipa igara FIZIKA je najbitnija a tu je EA oduvao gameloft i asphalt serijal naveliko Oo ho Oo! Asphalt nije los ali mi tamo smeta ona fizika njihova udri po ivicama kao loptica koja se odbija levo desno If you know what I mean
Koji GPU ima alkatel ? mozda da skines data fajlove od SG2?!?

Pogledaj video malo sam slabije kompresovao da nebude velik ali vidi se sve sjajna grafika !

http://youtu.be/zUb2Ckxnaa8

Poslednja ispravka: King SRB (1.3.2013 u 12:20) Razlog: dopuna
King SRB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke