Prikaz jedne poruke
Stara 13.8.2010, 19:11   #8
sportista
Starosedelac
 
Član od: 24.11.2009.
Poruke: 1.745
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 616 puta na 467 poruka
Određen forumom Re: koju od ove 2 konfiguracije da uzmem?

Citat:
najamnik kaže: Pregled poruke
Pogledacu sve ploce koje mi preporucite. Radiej cu dati sad 20-30 evra vise za bolju plocu. Kod nas u bosni su cijene za 20% vece nego kod vas. nemam namjeru klokovati nista ali pogledacu sve sta mi preporucite pa uzeti sta mogu tj od cije sve zavisi. Slobodno stavite svoju konfiguraciju pa cu vidjeti koliko bi me ovdje izasle.
Napojna nije THERMALMASTER vec THERMALTAKE i kazu da je super ali ako mislite da je losa mogu i drugih nabaviti. je li 500w pravih) dosta ili da idem na 600 jer cu kasnije ubaciti i jos 2 GB RAMA
Hm, ASUS M4A89GTD PRO je stvarno fenomenalna ploča ali je zaista pitanje koliko ti imaš potrebe za njom. Ploča nudi odličan OC potencijal i neke stvari koje neverujem da će tebi biti preko potrebne pa mislim da možeš i jeftinije da prodješ. Mislim da bi jedan od boljih izbora za tebe bio ASUS-ov M4A785TD-V EVO model, koji takodje nudi odličan OC potencijal ali je jeftiniji od skupljeg modela i ne gubiš mnogo, imaš sve što običnom korisniku treba, čak i previše toga.

To ThermalTake napajanje koje si spomenuo, pretpostavljam da je to PurePower model koji i nije baš super. Nemoj pogrešno da me shvatiš napajanje će gurati tvoju konfu ali nije bolje od Fortron Blue Storm II/SS Strider ST50F/OCz SXS 500W (ova tri napajanja dele platformu FSP Epsilon pa imaju jako slične/iste perormanse) u najboljem slučaju tu su negde. Ali je zato Artric Cooling Fusion 550R bolje od sva četiri napajanja ali teško da ćeš uspeti da ga nadješ. I to ThermalTake napajanje od 500W će izdržati tvoju planiranu konfiguraciju ali sam samo hteo da ti pokažem da nije prva klasa/super napajanje već samo vrlo dobro.
sportista je offline   Odgovor sa citatom ove poruke