Prikaz jedne poruke
Stara 13.9.2013, 14:53   #41
MitraljezaC
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.831
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 458 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Citat:
JAZO kaže: Pregled poruke
^
Ne shvatam ovo sto si rekao sa ostajenjem tocka?
Pa npr namotas tocak u levo i izadjes iz kola.U Mafiji 2 je tocak ostajao tako namoran.Pa sad zbog slika gore mislio sam da ce toga biti i ovde ali ipak nece.

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Nisam graphic whore, ali zanima me kako sa tehnicke strane igra izgleda? Jel ima uopste AA? Kakav je framerate?
Grafika je lepa.Ima mnogo sitnih detalja po ulicama (rupe, sahtovi, radovi i slicno) sto ostavlja veoma lep utisak,ali AA ne postoji i veoma je potreban kad si u kolima.Frame je zakljucan na 30 ali desavaju se povremeni padovi.Ucitavanje tekstura nisam primetio mada nisam ni obracao paznju na daljinu.

Takodje prilikom ulaska i izlaska iz radnji (municija,berber shop,auto shop) nema Loading-a.

Sad cu da se vrnem da vidim kako izgleda iz vazduha da navatam neki avioncic.

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
@mitraljezac, pokusavam da se setim sta da te pitam, al ne ide Samo ti igraj i javi jel ima u nekim oblastima koraka unazad u odnosu na GTA4, RDR, MP3....
U odnosu na GTA IV sve je bolje barem licno misljenje.
U odnosu na RDR sama mehanika i kretanje likova je bolje takodje je zanimljivije.

Sto se tice MP3 mahom je sve isto korisceno u GTA V (pucnjava, kretanje i tako te stvarcice.)

Dobra stvar koja mi je zapala za oko je unistavanje objekata oko tebe.Npr drvenu kapiju mozes bez problema kolima da slusis.Isto tako za manje ograde.Manja drvca po gradu isto je moguce unistiti kad na njih naletite kolima.
MitraljezaC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku MitraljezaC na korisnoj poruci:
JAZO (13.9.2013), pokies (13.9.2013)