Prikaz jedne poruke
Stara 19.1.2017, 17:02   #67
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.223
Zahvalnice: 669
Zahvaljeno 1.199 puta na 930 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 01/2017

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
A kako tačno zamišljaš da knjiga od minimum 300-400 stranica stane u mesečni tekst od desetak hiljada karaktera?
Niko nije rekao da treba cela knjiga da stane u tekst. Sto si bre zaguljen a imas i neki agresivan ton koji zaista nije neophodan. Od tebe se bar na ovom forumu moze cuti korisnih stvari za razliku od vecine ali ton ti nije bas uvek "u vinklu" - to je valjda i do nacina komunikacije (slova su uvek cudna sto se "tona" tice). Moze iz te knjige da se iskopira jedna lekcija po broju i to nisu stotine strana. E onda lepo kod postavis na sajt SK, da pristedis papir koji se upotrebi za nesto drugo (namerno sada ne pisem "nesto korisnije"). Cela prica o programiranju zauzme stranu i po i Backa je zaista mirna. Sada su rubrike "kako postati programer" jednostavno predugacke.
U SK citam apsolutno sve rubrike - kolumne i nalazim da su dobre u odnosu na vecinu tema i nivo mog zanimanja za njih. Ne igram se intenzivno vise, mobilni telefoni me zanimaju samo kada treba da kupim novi ali informativno preleteti opis modela telefona i igre mi je ok.. Pomenuh cega bih voleo da bude vise, to je moje pravo. Niko ne tvrdi da treba sada svi da se slozimo.
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke