Prikaz jedne poruke
Stara 19.7.2010, 20:50   #126
SirDuck
Deo inventara foruma

Član od: 27.4.2006.
Zahvalnice: 815
Zahvaljeno 2.035 puta na 1.063 poruka
Određen forumom Re: Srednje škole, utisci, saveti, razmena iskustava

Više volim obrijane, hvala. Punto, ne pežo, dakle nije auto za kurčenje, te ne mogu da izigravam šmekera, kola koristim da mogu da dođem od tačke A do tačke B, a ne da muvam ribe. Osim toga, upisao sam ETF, dal misliš da je to zbog riba?

Nisam rekao da je najbitniji, nego da nije nebitan, a postoji velika razlika izmedju ta dva. Ne znam, ja bi ipak radije da se gledam na casovima sa nekom lepojkom nego sa nekim tipom, tvoje afinitete neću da stavljam u pitanje, al zar nije logično? Što se mistike tiče, ko ebe mistiku, to je bitno posle kad ne juriš trougliće nego tražiš devojku. Kažeš da bi svakako dobio ono? Onda super, al veruj mi, ima ih premnogo koji još nisu, a imaju po 19 godina.

Mislim da Hoking nije baš mogao da ide u sportsku gimnaziju, za ne?

Elem, šlogiraćeš se, al ja sam upisao gimnaziju jer mi je blizu, a i jer nisam mogao da se definišem

I da, onaj kojeg mogu da za***** mora da bude kompletni idiot da tako olako posluša savet nekoga čiji samo nick zna sa nekog levog foruma

PS: Pežo sam pomenuo jer je sada 11-12 soma eura, a ona škola je 16 (ako se ne varam). Nadam se da se bar slažemo oko toga da je debilno davati tolke pare na tu "računarskugimnazijuilštaveć"

PPS: Kad ćeš dođeš na neko okupljanje, pri ovako glupim i nepotrebnim raspravama je neophodno pivo

cheers
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke