Prikaz jedne poruke
Stara 20.9.2006, 9:48   #152
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Thumbs down Re: The Worst Hardware and Software EVER!

Citat:
ATI` kaže:
Prica sta bi bilo kad bi bilo je besmislena. Cinjenica je da su ti programi bez obzira u kojoj verziji daleko iza Win programa, a ja kao i 99% korisnika kojima trebaju nece cekati 10 godina da bi dostigli njihov kvalitet, jer meni oni trebaju DANAS a ne za par godina!!!
Vidiš, tvoj sistem vrednovanja se zasniva na trenutnom stanju stvari. Poređenje koje pominješ identično je poređenju baba i žaba. O stepenu upotrebljivosti softvera poređenje možeš da vršiš sa softverom koji je razvijan u podjednakom trajanju. Dakle, Inkscape (recimo) poredi sa Corelom i Ilustratorom posle dve godine njihovog razvoja. I naravno, uvidećeš da je Inkscape daleko ispred tog vremena. Daleko od toga da je neupotrebljiv. Koliko si platio taj profesionalni softver koji ti je superioran u odnosu na Free softver? I koliko to mogućnosti CS/Corela si koristio uopšte? Jesi li preko 10%?

Citat:
ATI` kaže:
Mozes pricati sta hoces, ali je cinjenica da je Linux sto se tice softverske podrske jos u povoju, a sto se tice koriscenja Interneta i slanja mial-ova, pa to mogu da urade i neki mobilni telefoni
Au batice, ti ne samo što si strašno sujetan, nego si i strašno bezobrazan. Možda je to zato što si neinformisan, ne znam, ali tako su ti postovi „obojeni”.

Citat:
ATI` kaže:
Nemam potrebe da probam gomile raznih distroa, Windows mi radi sasvim dobro, i ne vidim mu neku alternativu osim mozda u MacOS-u u nekoj daljoj buducnosti.
Niko te i ne tera da probaš. Koristi šta ti volja.

Citat:
ATI` kaže:
Sto se mene tice Linux je za ljude sa viskom slobodnog vremena koji vole da se po svaku cenu razlikuju od drugih.
Što se mene tiče, Windows je za ljude koji bi da ušićare koji dinar na račun malog mekanog. takođe, iskompleksirani šarenim mogućnostima Win OS-a (vidi leptirići, providni prozori, a ima i šareni START).

Poslednja ispravka: urke (20.9.2006 u 10:28)
urke je offline