Prikaz jedne poruke
Stara 20.8.2016, 10:53   #20
maska
Starosedelac
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Levo od Albukerkija pa pored ludnice
Poruke: 1.205
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 241 puta na 173 poruka
Određen forumom Re: Resident Evil 7

Citat:
Љуша kaže: Pregled poruke
Испуцали су акцију са претходним деловима. Враћање на старе корене нема сврхе. Нису нешто екстра прошли са продајом римејкова. Ту су бацили удицу да виде има ли тај резидент прођу. Нема. Остаје им варијанта хорор сурвајвал игре. Неки фазон да се штеди муниција и да нема расипања и роштиљања. Плус напетост којим хоће да држе играче. То им је циљ игре. Циљ игре је управо то. Напетост, неизвесност и хорор атмосфера. Камера из првог лица додатно утиче на хорор ефекат. Да је из трећег лица, не би се то толико осетило. Тако да разумем зашто је игра из првог лица. Има већи вајб хорора кад је из првог. Уосталом зашто је и Аутласт из првог. Управо због тога.

Ја који сам стари играч, и волео стари Резидент, не бих волео да видим статичну камеру. Више ми се свиђа модернији Резидент. Нешто на фазон четворке.
Oni su tu gde jesu bas zato sto su batalili stari fazon.... Sto se mene tice, takodje sam stari fan RE (moram da dodam ali pravi fan), uzivao sam u HD remastered i zero remake. Nadam se da ce odraditi sve delove u HD varijanti jer je ova igra pored Silent hilla osnivac horror igara!!
maska je offline   Odgovor sa citatom ove poruke