Prikaz jedne poruke
Stara 25.10.2012, 19:22   #64
NISAM NESTO SMART
Član
 
Član od: 14.7.2009.
Lokacija: Srbija
Poruke: 315
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 73 puta na 54 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NISAM NESTO SMART
Određen forumom Re: Da li će WINDOWS za koju godinu ispasti iz igre ?

Auu sta si ti sve napiricao, zaista ne znam odakle ti ove informacije i kakve linux distribucije si koristio i koju travu pusio, ali situacija je malo drugacija.

Mi sad na fakultetu radimo na ubuntu, evo brdo ljudi ga bez problema sami instalirali i koriste. Ne kazem ja da su linux distribucije lakse za prosecnog korisnika ali nije nista komplikovano i ne tera korisnike da znaju da rukuju sa terminalom, niti da znaju fajl sistem (u home se nalaze moje stvari ovo ostalo je nesto druge, otprilike toliko treba). A sto se tice instalacije samo odes tamo u onaj ubuntov centar izaberes sta ti treba i kliknes install, zeznuto jako.

Citat:
E pa Windows isto nema viruse, ja ih nisam video godinama ,Windows je danas dovoljno siguran.
E ovo je zaista smesno, ima linux viruse samo sto ih je jako malo i linux je sigurniji, ali najvise je zbog cinjenice da je win najpopularniji pa normalno da kad pises virus pravices ga za win. A to sto ti nisi video viruse...zaista nemam reci

A ovo koj je brzi i te gluposti, brzi u cemu, nadam se da kapiras da ceo operativni sistem je slozena stvar, a i linux je samo deo toga(kernel).
NISAM NESTO SMART je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku NISAM NESTO SMART na korisnoj poruci:
bvitnik (26.10.2012), Nergal (26.10.2012), Osbourne (25.10.2012), voodoo_ (25.10.2012), Zemunelo (26.10.2012)