Prikaz jedne poruke
Stara 14.12.2007, 23:44   #19
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: [AAR] Neverwinter Nights 2 - Potraga

-Pospano sunce nas je zateklo na putu za tvrdjavu. Ne znam koliko već putujemo. Tann smireno razgovara sa svojim vojnicima. Jednog nismo uspeli da spasimo iz kandži zombija. Ali mene je više brinuo Valis. Njenu sigurno ne odgovara povratak Tanna.
-Prokleta bitanga. Valis i njegova 2 čuvara. Sigurno nije odbor za dobordošlicu.
‚‚Tanne, razrešavam vas dužnosti‚‚ čuo se Valisov zadovoljan glas. Izgleda da su i čuvari na njegovoj strani. Ovo se moglo završiti samo na jedan način. Valis je mrtav, kao i njegovi čuvari.
-Sunce je zašlo...
-Sledeće jutro smo odmorni napustili tvrdjavu. Sve se vratilo na svoje mesto. Tann je ponovo preuzeo upravu nad tvrdjavom, i ponovo aktivirao patrole. Bar će West Harbor ponovo biti bezbedan. Zarobljenici iz kampa su se vratili svojim porodicama. Uz Neeshkine suze, vratio sam novac koji su ljudi sakupili za mene. Njima je potrebniji, da započnu svoje živote iz početka. Sveštenik je dobio svoj sveti simbol, a on je nama podario blagoslov. Cormick mi je rekao da mu se javim kad stignem u Neverwinter. Kaže, trebaju mu ljudi kao ja.
-Neeshka je svo vreme gundjala zbog novca koji sam odbio. Khelgar je gundjao zbog Neeshkinog gundjanja. A meni je u glavi i dalje odzvanjalo... Kalach-Cha, Kalach-Cha...samo da mi je znati šta to znači.
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke