Prikaz jedne poruke
Stara 11.12.2007, 16:29   #4
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: [AAR] Neverwinetr Nights 2 - Potraga

************************************************** ********
-‚‚Napad, napad..... Selo je napadnuto!!!‚‚, čujem Bevila kako se dere dok utrčava u moju sobu. Nije znao ko nas napada, ali po tome kako je grčevito stezao balčak mača, video sam da je ozbiljno. Osetio sam jezu. Zlo je bilo u blizini. Zgrabio sam mač i ostalu opremu koja je stajala u mom kovčegu. Osetio sam da mi se hrabrost polako vraća dok sam stezao moj mac. Amie mi je lagano stavilaa ruku na rame. Nisam se imao cega plašiti uz moje prijatelje. Potrcali smo u prizemlje.
- Ulazna vrata su razvaljena. 3 Siva Patuljka su razjareno potrčali ka Amie. Na trenutak sam osetio kako mi je krv uzavrela, ali i kako mi se um smiruje. Sledećeg trenutka, 3 patuljka su lezala nepomično, a jedino kapi krvi sa mog mača su razbijale tišinu dobujući po podu. Bevil i Amie su me gledali zapanjeno. A ni ja nisam bio siguran šta se dogodilo. Ali nije ni bilo vremena za razmisljanje. Istrčali smo napolje.
- Brat Mering je stajao ispred. Uputio me je na Georga, koji se kod mosta borio sa jos nekoliko seljana. Za oko mi je zapala mračna prilika naslonjena na drvo. Pritrčali smo joj. Da nisam znao je da visok kao kuća, nikad ne bih prepoznao Warda Mosfelda. Sav je bio u krvi. Rane su bile velike. On me je gledao prkosno. Ocekivao je da ću iskoristiti priliku i ubiti ga. Ali, meni je samo bila u glavi misao da ga spasim. Vratio sam se do Brata Meringa. Dao mi je nekakvu mahovinu i rekao da požurim. George mi je doviknuo da sakupim još ljudi za kontranapad. Razlog više da spasim Warda i ostalu njegovu braću. Sva trojica su jaki i glupi. Savršeni za kontranapad. Stavio sam malo mahovine Wardu na rane, i one su se pred mojim očima zacelile. Wardov zahvalan pogled je dovoljno govorio. Jurnuo je orno ka patuljcima. Ne bih voleo da sam u sad u njihovoj koži.
- Ian se krio iza svoje kuće. Jedan od starih pripadnika milicije. Izgleda da ga je hrabrost izdala. Ubedio sam ga da se vrati natrag u borbu. Ako nam ne pomogne, patuljci će ga sigurno ubiti. Izgleda da ga je to ubedilo i on jurnu boj kao mladić.
- Nešto se čulo iz susedne kuće. Tu je živeo Pierson. Vrata zaključana. Rekoh mu da me pusti. On se nešto nećka. Ubedjenje da je bolje da otvori vrata nego da ih ja razvalim je pomoglo. Kukavica jedna. Rekao sam mu da se javi George na raport. Izgleda da ga je moj ozbiljan pogled ubedio. Izjurio je sa mačem u ruci. I mi smo za njim.
- Tarmas, čarobnjak i Amien mentor, se borio sa nekim mračnim čarobnjakom.. Vatra i led su leteli oko njih. Pre nego što smo stigli i da kažemo reč, Amie je potrčala da pomogne. Bacila je najjaču magiju na čarobnjaka. Nije ga ni ozledila. Trenutak kasnije, gledao sam kako njeno beživotno telo dodiruje zemlju. Pro...prokletnik ju je ubio. Tarmas je rekao da se ne mešamo. Osetio sam kako mi mač podrhtava. Amie...... nemoguće da je mrtva. Osetio sam kako mi krv uzavire. Oči mi plamte besom. Taj..... mora umreti.
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke