Prikaz jedne poruke
Stara 11.12.2007, 16:19   #3
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: [AAR] Neverwinetr Nights 2 - Potraga

-Ali, dobrodušni Bevil je to izgleda znao. Uvek je tako udesio, da na seoskom vašaru kad se vodi kolo ona bude uz mene. Da uveče, kada pevamo pored vatrice, i ona dodje, jer su govorili da su nam u tandemu glasovi kao poj nežnog slavuja i rik mladog lava. Dobri Bevile, hvala ti.
-Staresine sela su na mene gledale sa odobravanjem, ali i sa negodovanjem.
- Dobro sam gadjao iz luka, ali me to nije privlačilo. To je ljutilo starešine, jer su mislile da ću poći Daeghunovim stopama.
-Solidno sam bacao čarolije, mada su mene više privlačile magije i aure zaštite i lečenja. Nisam sebe video kao nekoga ko kontroliše munje i oluje. Nisam želeo da kontrolišem prirodu. Ne, nisam to mogao. Moje munje i oluje su bile u mom maču.
-Ali i tu su bili problemi. I pored svoje krotke prirode, nisam želeo da se povinujem učenju mojih učitelja mačevanja. Nisam želeo da izazivam protivnika(taunt) niti previše da mu pariram(parry) da bih ga porazio. Jedan udarac u pravom trenutku, takva je meni taktika borbe odgovarala. Zbog moje tvrodglavosti, jednom sam se borio i sa mojim učiteljem mačevanja. Pred svim učenicima me je iznenada napao. Pokušavao je da me obeshrabri rečima da nisam dobar ratnik i da nikad neću pristupiti miliciji West Harbora. Ali na mene njegove reči nisu delovale. U jednom potezu sam mu izbio mač iz ruke, a onda mu prislonio moj mač uz grlo. Svi su zabezeknuto gledali. Spolja sam možda izgledao samouvereno, ali duboko u sebi sam i sam bio zbunjen. Zašto sam toliko smiren u tim trenucima? I još gore, zašto često nisam toga svestan? Ali me to nije sprečavalo da budem najbolji.
-Bio sam i sasvim solidan trgovac. Osnovnu trgovačku školu sam završio bez problema. Jedino je jadan Bevil ponavljao.
-Ko zna gde će me sudbina odneti...
-Ove godine smo Bevil, Amie i ja osvojili seoski kup. Amie ih je sve zasenila. Čvrsto sam rešio da joj sutra kažem za moja osećanja. Ništa me neće sprečiti.
-Bio sam srećan, i to ništa nije moglo da pokvari...
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke