tema: God of War
Prikaz jedne poruke
Stara 20.1.2022, 22:30   #204
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 712
Zahvalnice: 516
Zahvaljeno 162 puta na 108 poruka
Određen forumom Re: God of War

Igra je za mene iznad ocekivanja. Svaki segment.
Borba me je od pocetka najprijatnije iznenadila i od tada unapredjivanje ide po sitemu " Ok bolje mi ne treba" , a onda bude bolje.
Znam da je velika zamerka igre da je "cinematik fest" , sto mi se cini kao za Death Stranding , gomila ljudi koji su odlucili da imaju nesto protiv igre pa preuvelicavaju nesto sto su naculi. Uopste nema previse sinematika , cak ni iznad proseka a i da ih ima ne bi bilo lose nimalo.
Druga je da je Daddy Simulator , sto je opet na osnovu pretpostavki uglavnom ljudi koji nisu igrali igru , na osnovu postera i trejlera i opet da jeste kakve veze ima, ili je dobro uradjeno ili nije. Najbolje igre imaju ovaj element (Witcher III , TLOU , Yakuza serijal )

Apslotuno uzivam , takodje "krckam" igru, cak kad se unapredim radim to skill po skill , da stalno imam neki svziji potez , a ima nije da nema...
Bojao sam se razocarenja na startu ali i dalje mi je 11/10 bez preterivanja.

I sto rekose ljudi iznad u komentarima , mnogo veliku stvar igra to sto udarac ima tezinu i odziv i zvucni efekti borbe su jako dobri. Dobra je i muzika pa podesavam muzku od 0% do 30% inace ne volim preteranost muzike u igrama kao u FFVII Remake kad ne zna da stane , da se malo cuje i borba i emocije glumaca bez intervencije muzike.
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Koreli A. na korisnoj poruci:
Ziginho (22.1.2022)