Prikaz jedne poruke
Stara 1.1.2022, 9:50   #282
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 716
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 164 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Cene grafičkih kartica

Ja sam stavio 300 za 1650 , da li je mnogo ne znam ali barem nije malo.
Voleo bih sutra da se sruse cene , kad prodas jeftinije manje doplatis manje za sledecu. Za 3,5 godina od jedva enteri levela polako do srednje klase. Sad mi je sledeci cilj 7777 ili kako Englezi kazu niza visa klasa
7 za i7 umesti i5
7 za 70 seriju ploca umesto 60
7 za 70 seriju kartica umesto 60 i
7 za optimalnih 700W umesto 600 ( mada cu napajanje daleko pre svega da promenim.
Ono moze i dobra ploca 60ica al' statusni simbol ipak

I kad sam jedva preteko (sa trajnim posledicama) posle godinu dana u bolnici narucim komp (pocetkom 2018) koji sam mogao i umesto i3-7100 i rx 550 2gb sa 8gb ram za neverovatnih 75.000 (na rate doduse) posalju mi pentium g4400 2c/2t i gt 1030 1gb a racun za komp koji nije ni stigao posto je ugovor vec napravljen.
Koje su to muke bile.Zovi , zvace, sutra , ne brinite ...
Polse 10ak dana cim sam cuo da je stigao komp odem u magacin da preuzmem onako u veoma losem zdravstvenom stanju al dobijem prepravku racuna na 60.000 i pentium g4560 i gtx 1050 2gb.
Od tog kompa samo je hard ostao kao skaldiste i kuciste sa koje skuplja prasinu.
Kada ne mozes da izadjes napolje kad pozelis jer je izlazak veliki izazov komp ,vise nego ikad postaje deo i zivota i samog sebe. Mozda zvuci ovako ili onako sta da se radi.

Da za prvi dan nove godine na Svetu Kompjutera napisem kolko licni racunar moze da znaci.

Neka vas sluzi komp sve u 2022. najbolje sto moze ! Naravno i sve ostalo da bude najmanje dobro !


I da ne melodramatisem vise jel ovo Ok ili bolje neki druga aplikacija za testiranje, Furmark je nekako prekratak a Time Spy vise nije free a na kartici za internet nemam cvonjka . Ja mislim da je FPS ocekivan. Nema na listi kompa sa mojom kartom uopste , da ima bar nekoliko pa da uporedim a tek kombinacija cpu-gpu . Izlaze samo danasnji datumi testiranja.


Poslednja ispravka: Koreli A. (1.1.2022 u 10:11)
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke