tema: Guild Wars 2
Prikaz jedne poruke
Stara 22.3.2012, 20:25   #1973
Krilce
Starosedelac
 
Član od: 4.11.2007.
Poruke: 1.726
Zahvalnice: 1.753
Zahvaljeno 629 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Tolika buka se digla oko cash shopa, koji ne nudi nista sto ce pokvariti igru drugima. Jeste li vi ljubomorni na one koji ce dati pare, pa vam to smeta? Zasto bi se uopste poredili sa njima, kada oni nece imati nikakav uticaj na vasu igru? Razumeo bih da u cash shopu postoje predmeti koji ce biti jaci od onih koji mozete dobiti tokom igranja, jer bih i ja bio protiv toga, ali ja u ovom cash shopu ne vidim apsolutno nista sto aludira na to. Vidim da postavljate i pitanja tipa "Zasto uopte postoji cash shop, kada smo vec dali 50e na igru?". Pa zbog odrzavanja servera i davanja plata radnicima. Hocete li vi zvati majtor Peru da pogleda u cemu je problem? Tih 50e koje ce oni dobiti od kupovine (ne racunam na CE i DE) ce se vrlo brzo potrositi, i biti ulozeni u neki sledeci projekat. Zato uostalom postoji i mesecna pretplata u ostalim igrama. Dakle, ili mesecna pretplata, ili cash shop. Po trenutnom izgledu cash shopa, ja bih bez ikakvog razmisljanja uzeo da igram igru sa takvim modelom, jer me niko ne tera da bilo sta kupujem (ako hocu, mogu i in-game valutom), niti ce narusavati balans.
Krilce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke