Prikaz jedne poruke
Stara 30.8.2021, 8:50   #71
sonebrate
Član
 
Član od: 1.9.2009.
Lokacija: Košice, Slovačka
Poruke: 303
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 118 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Crusaders Kings III

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Mada ja licno probam igre pre kupovine imale one demo ili ne

Ti festovi su odlicni, pogotovu sa demoima, samo sto i dalje mislim da bi demo trebao uvek da bude dostupan, ovako na samo par dana nema se uvek vremena da se sve proveri
Takođe. Imam čoveka što radi u poštu, pa mi nabavi za džaba.

Realno, u poslednjih 5-6 godina jedine dve kupovine "visokobudžetne" igre sa moje strane bez prethodne provere su bili Frostpunk (zbog This War of Mine sam verovao devovima) i HOI4 gde sam se realno opekao kod Paradoxa. Jerbo vanila nije nizašta. Od tada su na mojoj šit vočlisti. Kao što ti reče, slažem se da nije OK da možeš doći do demoa samo u okviru par dana. Daj brate vazda dostupan demo.

Od Silent Hunter 5 sam podozriv prema velikim igračima na sceni i ne verujem im ništa. Burazer me ložio na Cyberpunk hajptrejn, ali sam uspeo da odolim do dan danas i bio sam u pravu. On uradio preorder za ful cenu, pa posle kukao da ne vredi te pare. Kada ljosne ispod 15e onda je kupujem. Ne dam tolike pare za presan burek sa lukom, ma koliko izvikan bio kao ful burek. Radije ću dati Miletu i Mići 10e za EA ako provalim kroz komentare da je burek OK i da može biti bolji, nego velikom lancu pekara za izvikanu, precenjenu, industrijsku, bezukusnu, organsku, slim fit papazjaniju sa kelerabom.
sonebrate je offline   Odgovor sa citatom ove poruke