Prikaz jedne poruke
Stara 29.5.2018, 11:34   #305
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Radijus Vektor kablovski internet

@Marezz Nema integrisane vec dve menjve od 2 dbi sto nije problem zamenio sam ih sa 2x 8dbi i domet je vrhunski sad, sto se tice zagusenosti nema je jer oko mene ima samo josh jedan WiFi tako da su kanali slobodni i na 2.4 i 5ghz.
E sad sto se ozbiljnijeg koriscenja tice nema tu sta prosto sam uredjaj je los ,kad strimujem muziku radim preko mobilnog neta jer ovaj ima neke prekide i non stop puca i to mi je problem posto mi sam encoder ima 20sec delay tako da kad na to dodas 5min koliko mu treba da se ponovo konektuje mrtvi thompson od posla nema ich xD

@Laskaris Nije problem ruter kao ruter vec ko sto rekoh sam uredjaj je g*vno, uzeo sam vec dual band d link koji radi super izbaci tih 75mbps preko WiFi, medjutim thompson je djubre i kad radi u modem rezimu znaci rekoh pregrejavanje,pucanje konekcije,dug boot up...
Sad cimao sam ih da mi daju cisco modem (koji je radio perfektno dok ga bog te pitaj zasto nisu zamenili djubrad) na koji bi povezao moj ruter al fora kazu nemaju vise nista osim thompsona lol

Sent from my Samsung Galaxy J7 2017 using Tapatalk
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke