Prikaz jedne poruke
Stara 30.4.2021, 12:38   #32
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.716
Zahvalnice: 4.561
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2021

Neku reč o ovom broju na kraju meseca jer sam ga pre nekoliko dana kupio on line preko novinarnice. Definitivno ću u narednom periodu na taj način dolaziti do novih brojeva. Bar ću ih imati redovnije a ne kao u zadnjih dve tri godine. Pravo da kazem, jedva čekam novi broj, mada i u ovom ima još šta da pročitam.
Vratite temu, Ukratko! Nekako je to bio deo vas, kao da ste ga otkinuli od sebe.
Pominjale su se štampane greško što slikovno što pisano. Dešava se, pa šta...
Slazem se sa smelom Qzminom prognozom, opet neće tek tako da se uruši svet i veze koje su bukvalno neraskidive, bez obzira na moguće okolnosti koje stalno vrše pritisak na drastične promene.
Opis telefona je OK samo što ste trebali napomenuti da je asusov model sklon lomljenju. Definitivno nije od kvalitetnih materijala, mada bi i ja bio sretan pa makar u najjeftinijoj verziji da ga posedujem.
Pišite malo i ovim telefonima i načinima kako se premošćavaju prepreke u vezi softverskih zabrana. Mozda je pisano ranije, mozda sam već nešto propustio.
Trenutno nemam desktop kompjuter, samo ono kućište izgledna fantastično i dovodi da se čovek bar zamisli.
Eto, ukratko, hteo sam da napišem bar nešto. adam se u narednom periodu da ću biti revnosniji po tom pitanju.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku todos na korisnoj poruci:
oluja (6.5.2021), Rocker (5.5.2021), SK HQ (30.4.2021)