Prikaz jedne poruke
Stara 26.9.2015, 12:44   #5176
maxiMD
Član
 
Član od: 16.1.2012.
Poruke: 198
Zahvalnice: 109
Zahvaljeno 82 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Kako je zaheban onaj Gwent turnir
Bukvalno pre njega sam svakog drao, ovi ne mogu da se dobiju, jedva dobih onog prvog hobita, onu Sashu ne mogu!
Jeste zeznuto, ali nije baš toliko. Ja sam glatko dobio sve osim poslednje partije, a kako nisam pravio save između partija mrzelo me da reload-ujem da ponovo probam, a mrzelo me da igram ceo turnir od početka.
Ono što je meni bilo mnogo teže u toj misiji od samog gwent-a je
Spoiler za spojler:
tuča sa onim vilenjakom koji se iznervira kad ga "oderem". Uzeo sam da igram misiju dok sam još bio lvl 25, a misija je recommended lvl 26. I sve beše ok, ali kad poče tuča vilenjak lvl 27 i svaki njegov udarac mi skine 1/4 health-a, a ja njemu ni 1/10. I onda sam batalio, pa se vratio na misiju kad sam bio lvl 28.


U principu uvek igram sa Nilfgaard špilom i jedino me namuče partije protiv igrača sa Monsters špilovima.

P.S. Onaj Neutral gwent deck - Ballad heroes DLC, je l' su to u stvari sve one heroes karte poput Geralta, Ciri itd.? Jer ako nije to to, onda meni taj DLC baguje, jer mi se uopšte nisu pojavljivale karte iz tog špila, kao ni sam špil među mojom kolekcijom (imam samo Scoia'tael, Nilfgaard, Northern realms i Monsters špilove).
P.P.S. Pogledah na netu, to je to što sam i mislio.

Poslednja ispravka: maxiMD (26.9.2015 u 12:59)
maxiMD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke