Prikaz jedne poruke
Stara 13.9.2020, 16:14   #211
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: nVidia Ampere

Citat:
Eni kaže: Pregled poruke
Ohladi glavu, pročitaj šta si pisao, ideš i napadaš ljude kad kažu da im je dovoljno 1080p itd. Niko tebi ne brani da uzmeš šta ti treba, mi pričamo o proseku ti napadaš da bi svi trebali... Možda nisi siguran u svoju odluku?
Ne napadam ja kad neko kaže da mu je dovoljan 1080p. Ja samo reagujem kad taj neko kaže kako nikome ne treba više od 1080p.

Citat:
Eni kaže: Pregled poruke
Opet, care, radi kako voliš i možeš. Ne shvatam zašto se nalaziš lično prozvan i uvređen. Ja pišem o proseku jer ovde predstavljate situaciju kao da je neophodno da se pređe na rtx3000 čim se pojavi, da svi moraju imati 8core, da sve ispod 1440p/144Hz je za sirotinju.
Ne osećam se ni prozvan, niti sam uvređen. Ali, moj utisak o temi je nešto drugačiji. Ovde se ismejavaju ljudi koji hoće više, kao odgovor im se kače neke steam ankete, prozivaju se da su ovo i ono, da bacaju pare, itd.

Citat:
Eni kaže: Pregled poruke
Ja kažem, vi radite po svom, al ne ispiraj mozak deci koja zalutaju ovde. Ne treba neki tinejdžer da misli da je njegov komp loš jer tamo neki nameless1 koji radi za platu i može mu se ima bolji.
Nije meni cilj nekome da ispiram mozak. Ja imam svoje mišljenje, a mislim da je 1080p prevaziđena rezolucija i to ću reći. Jbt, pa konzole su to davno prešišale i ostavile u prašini.

Citat:
Eni kaže: Pregled poruke
Al' ti samo ti pa ti i tvoj osećaj i šta e tebi može. Razumeli smo, može ti se. Ajd sad kupi to, pa uradi lepo unboxing, pa testove, pa nam snimi da gledamo. Možda nam dokažeš da i mi treba da nabavimo ono što 90% amera još nema.
Zaista nemam takve namere i ambicije. Apsolutno me ne zanima da se hvalim ovde sa bilo čime, kao što me ne zanima ni to kako se bilo ko od vas oseća u vezi neke moje kupovine ili čega već.

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Ne znam, rocket league teram u 144fps, mozda sam se navikao, ali od pocetka sam bio misljenja, meh, nista specijalno.

DOK promena sa 30 na 60fps je nesto sto se odmah primeti, 60 -> 144 i ne bas imo
FPS-ovi su ti gde se oseti najveća razlika.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke