Prikaz jedne poruke
Stara 3.3.2013, 3:15   #1
Milincic
Novi član
 
Član od: 2.3.2013.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Problem sa restartovanjem

Stavio sam novu graficku Gigabyte 6750 1gb ddr5 i tokom igranja bilo koje igrice kompjuter se sam restartuje. Kada nista ne radi, kada se surfuje po netu ne dolazi do restartovanja, samo kada se ukljuci neka igra ili kada startujem windows assessment.

Mislio sam da je do pregrevanja graficke ili procesora, skinuo sve programe za citanje temperature i sve je normalno. Imam instaliran windows sedam, trazio sam ove probleme i na netu, mislio da je i do napajanja i to sam promenio i i dalje se desava isti problem. Proverio sam i RAM memoriju koju imam ni ona nije uzrok. Imam windows 7 ultimate, pa je mozda i od njega, nista mi vise od resenja ne pada na pamet...

Da naglasim da je graficka na xp sistemu na drugoj konfiguraciji normalno radila tako da problem nije sigurno do nje, a i nova je.

Mat. ploca - MSI K9N NeoV2
Procesor - AMD Athlon X2 4400
RAM - 4x1gb ddr2 sa tim sto su 2 od po 1gb 667mhz, 1 je 533mhz a poslednja je apacer 533mhz, prethodne 3 su kingston
Napajanje - LC Power 420W
HD - Hitachi 500gb

To je sve, cenim svaku pomoc jer sam gejmer a ne mogu nista da igram vec 2-3 dana :S Hvala unapred na svakom odgovoru...
Milincic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke