Prikaz jedne poruke
Stara 18.1.2010, 19:49   #405
DarkNemos
Veteran
 
Član od: 14.3.2007.
Lokacija: Dark Corners of Earth
Poruke: 1.179
Zahvalnice: 191
Zahvaljeno 208 puta na 123 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku DarkNemos Slanje poruke preko Skypea korisniku DarkNemos
Određen forumom Re: 3DS MAX škola za početnike

To je samo teorija. Praksa je drugacija.

Pazi ti napravis model i posaljes ga na TS. Super. Ali kakav je taj tvoj model? Jel jel teksturisan? Jel ima UV na sebi? Jel dovoljno dobar da udje glatko u neku produkciju sto znaci dobra optimizacija modela, dal je taj model pripremljen za animaciju itd itd. Iako si ti sve to uradio a da bi to uradio moras da radis par godina u nekom studiu pa da znas sta treba, kako ces ti da se izdvojis iz gomile ljudi koji rade to 5 puta bolje od tebe ili mene i koji su na TS-u od kad se otvorio? Otprilike nikako

A i to 30% u sustini nije 30% jer dok ti oni prebace pare , dok ti banka uzme proviziju, dok te pare prodju konverziju dolar/evro ti moz da dobijes nekih 15%. A i pazi jos jednu stvar. Kad ti stigne cek, banka mora da proveri da li je taj cek validan, ukoliko cek nije validan (on jeste validan ali nikad se ne zna) ti moras da platis 50 dolara za tu proveru. Evo meni cek stoji kuci ubudjao se. I kad sam dobio pare nije mi se isplatilo da ih podignem tako da su propale. Tolko o mojem iskustvu
DarkNemos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DarkNemos na korisnoj poruci:
evanghelion (18.1.2010)