Prikaz jedne poruke
Stara 20.3.2019, 11:19   #285
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Divinity: Original Sin 2

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Za sada mi jedina mana mozda balans POJEDINIH borbi, koje idu od laganica do WTF $#!$ koliko umeju da budu nefer (primer borbe pre ulaska u Blackpits pecinu, i boss borba na kraju te iste pecine... u prvom turnu je imala 6 poteza i roknula mi 3 od 4 lika iz grupe pre nego sto je dosao na mene turn).
Meni se čini da su baš zeznuli ovom DEFINITIVE verzijom nego što su je popravili, POGOTOVO u tom segmentu.
U toj makljaži koju opisuješ i ja sam se nervirao par puta jer mi je ona veštica lako satirala moje saborce, a onda sam ih postavio što dalje od nje (skroz iza onog odvojenog (AMADIA) pillara) i nije bilo mnogo problema tada.
I sve je bilo OK dok nisam došao do JEDINOG ulaza u ARX. Nailazi se na 4 ona leteća vampira i jednog džinovskiog skakavca (ko je igrao zna na šta mislim). Krenem sa makljažom, skoro ih sve potamanim, kad odjednom eto ih još 3 ona skakavca, nije prošao jedan krug odjednom ispadaju tri one otrovne krtice, pa i nekako, uz puno muke, nekoliko oživljavanja i gotovo 45 minuta tamanjenja (svaki prokleti vampir i skakavac obavljaju četiri radnje u jednom krugu naspram moje dve) kad pomislih da ću ih NAJZAD poubijati odjednom doleteše niotkuda još tri vampira i dva skakavca i, naravno, gašenje igre, bez želje da ikada ponovo pokrenem.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke