Prikaz jedne poruke
Stara 7.8.2017, 20:55   #102
Filip89x
Starosedelac
 
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.927
Zahvalnice: 2.834
Zahvaljeno 1.055 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Koji mobilni telefon koristite? [2017]

Citat:
tref kaže: Pregled poruke
Koju aplikaciju koristis za mi4 always on display-glance screen?
Jel si to win 10 sibnuo na mi4?
heh ima gomila ali sve su bzv uglavnom. Ja koristim "glance plus" app free varijantu sa store-a. Da bi dobro radila moras da joj das posebne dozvole i da dozvolis da uvek radi i pali se na startup-u. (ne treba rootovan telefon) Drugo, nije uvek ukljucena vec sam podesio da se ukljucuje posle dva kratka maha iznad ekrana ( ili ti jednom kad se izvuce iz dzepa, bukvalno predjem prstom ruke (palcem) kojom drzim fon i radi). Da bi to radilo brzo i efikasno (brze i bolje nego na Lumijama) na MI4 potrebna je jos jedna app, Wakelock i to posebna za Mi4 i to podesena na partial. I njoj moraju da se dodele posebna prava, da bude uvek ukljucena i da se pali na startup-u. Wakelock ne znam da li treb na drugim telefonima ali na Snapdragon 801 uglavnom treba.

Sa Glance plus app automatski imam i glance i dtw jer cim se ukljuci glance odmah moze i dtw. Ja tako peglam vec evo godinu dana. Taster za otkljucavnje ne koristim, a glance radi isto kao i na Lumiji, a po meni i bolje, lepsa su obavestenja i brze je...

Tolko od mene ovde soryy za off.

Poslednja ispravka: Filip89x (7.8.2017 u 21:31)
Filip89x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Filip89x na korisnoj poruci:
C64freak (8.8.2017), tref (7.8.2017)