Prikaz jedne poruke
Stara 23.4.2021, 17:24   #14346
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Love and Monsters (2020)



Što se mene tiče ovo je potpuno uspeo film. Već od samog imena i postera sam očekivao laku zabavu tipa Zombieland i to sam i dobio, samo sa nešto drugačijim vajbom. Film je u suštini avantura sa dokazanim receptom - lepi predeli, zanimljivi likovi, malo akcije, malo cheesy momenata... i što se mene tiče sve funkcioniše kao sat. Za početak mi se sviđa kasting, pa onda što nema plavih/sivih/žutih filtera već je sve "u boji" a kao što rekoh predeli su vrlo lepi. Sporedni likovi su zabavni, čizines uspešan... film me prosto podseća na recimo 80-te kada su ovakvi filmovi težili da pre svega budu zabavni i nisu sebe shvatali previše ozbiljno. Totalno mogu da poverujem da će baš ovaj film nekom novom klincu biti ta vrsta vesele i divne avanture kao što su meni bili The Goonies ili Labyrinth npr.

Uglavnom, lično će uvek pogledati i podržati ovakav film mnogo pre nego neki "ozbiljni" sivo-tmurni blokbaster tipa Godzilla koji se rasipa akcijom i efektima a stila ni od korova. Nadam se da će doživeti nastavak. 8.5/10

P.S. Specijalni efekti su inače odlični a film je koštao samo 30 milki - što je po meni trijumf umeća nad rasipanjem novca.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
ezenkiel (26.4.2021), nenad_kvrgic (7.6.2021), Nestor (23.4.2021), zerb (23.4.2021)