Prikaz jedne poruke
Stara 7.7.2016, 7:14   #19
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Goblins'n'Coins

Citat:
Ne znam da li si planirao da kasnije goblin dobije neko oruzje (npr kao Ghosts n Goblins).
Nisam. To je bila opcija tamo pre par godina kad sam radio prototip, nešto kao jabuke u Aladinu itd, al' sam odustao u međuvremenu. Planirao sam neke druge gameplay elemente i polako će biti uključivani kako se napreduje kroz igru.

Citat:
kod mene je tekst nekako mutnjikav
Uh, moguće ako imaš rezoluciju iznad 1080p da se to događa, jer tekst ima mali AA za razliku od ostatka igre. Vidi da li ti se isto to dešava kad igraš u prozoru ili samo kad je igra preko celog ekrana.

Citat:
Jos jedna stvar koja mi nije legla je brzina kretanja
Ovo je, verujem, stvar ukusa ili vežbe/navike. Odluka je takva da mehanika bude brza, da možeš u sekundi da izbegneš protivnika/zamku...

Hvala u svakom slučaju, nadam se da ćeš probati još malo kad bude vremena (samo uvek proveri imaš li poslednju verziju).

________________________

Pre-Alpha v16 (Build 0.0.2.4) dostupna je za windows/linux i donosi sledeće:
  • Potpuno novi nivo 2-4 (prethodni 2-4 i 2-5 su sada postali 2-5 i 2-6)
  • Mala unapređenja za Boss#2 uključujući detaljniju animaciju, manju zonu kolizije te brže povlačenje kad je povređen
  • "Zaglavljujuće trampoline" sad više ne bi trebalo da se zaglavljuju
  • Malo utišan zvuk resetovanja mehaničkih platformi

DEMO je takođe osvežen na poslednju verziju pa možete da probate (ponovo ili prvi put) bez utroška pare dinara
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke