Prikaz jedne poruke
Stara 7.3.2021, 13:16   #31802
Elin
Član
 
Član od: 29.1.2012.
Poruke: 244
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 49 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
supressor kaže: Pregled poruke
Kad se stavi na papir, samo za tenkove u tom tech tree treba da se da oko 15 miliona, bez modula.


Sa modulima kontam oko 20 miliona.

Vreme i XP koje ustedis grindajuci, a linija za grindanje valja tek od tier IX.

Zeznuo sam se, trebao sam ponuditi vise.(stavio 20miliona pa smanjio na 17-stipsa) Nisam razmisljao jbg
Da, ali vecina igraca ima vec obicnog wz-a. Ako ga imas ne placi ni momenat sto nemas ovo, nisi se zeznuo (sem ako se ne lozis na tu vatru). Cemu sve te gluposti koje zaista nista ne znace i meni je neprihvatljivo da za iste karakteristike tenka koji kosta u grani 6,1m (na popustima cak i nize mozes uzeti) neko izdvoji 30m ili cak eto ti ludaci 100m, samo zbog 3d cammo i vatre.
No, ljudi se loze na razne stvari, sto kazu sto ljudi sto cudi.
Da su ga kupovali ti sto ga nemaju onda i to sto kazes da ustedis vreme na grindanje. A ta linija nije uopste mucenje, svaki tenk iz te linije pocev i od t5 je sasvim solidan za igru. PLus sada sa onim papiricima mozes preskociti toliko toga. I ne izadje te toliko ni sve ukupno i da krenes od t1, jer svaki tenk i modul posle mozes da prodas.
Razumecu maniju ako bude t22 silver aukcija, pa da tu daju i 200 miliona jer ga jednostavno retko ko ima (oni sto su preziveli oduzimanje), ovo sa wz-om meni ne ide u glavu bas nikako.
Uglavnom evo i sada pomama za t7 jako los tenk.
Kome ono cudo ikome treba, nemojte mi samo reci kolekcionarima?
Obican pixel koji ce nestati kada se ugasi igra.
Elin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke