Prikaz jedne poruke
Stara 30.9.2021, 16:35   #11
el_corona
Starosedelac
 
Član od: 23.1.2008.
Poruke: 1.428
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 367 puta na 332 poruka
Određen forumom Re: Samsung A52s i čišćenje Samsung aplikacija

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Uzeo sam danas A52s.

Mi 9 SE mi ne odgovara iz razloga sto imam Slack, Teams, Whatsapp, Telegram, Messenger, Viber, Outlook, Gmail a od toga ove prve dve rokaju po bukvalno ceo dan koliko i sve ove ostale ukupno - i sve vreme mi radi 4G i Bluetooth i always on display i sta sve ne - i baterija od 3000 mAh ne moze da se izbori sa time efikasno ceo dan. Skinem u 9 sa punjaca dok zavrsim sa poslom oko 4-5 on je na 20% jer ne odmara dusu.
Posao sigurno ne radis preko telefona... a to sto volis da drzis te aplikacije na fonu a sigurno ne moras i nisi u obavezi nego, eto, volis pa ti i nije bas neki izgovor Jesi doctor ali ne bih bas rekao da si doktor pa da mora da te pejdzuje neko jer treba da operises van radnog vremena
Druga je prica ako si freelancer pa u tom slucaju ajde i nekako jer ipak od toga ti zavisi posao/kinta.

Ja npr nikad ne bi instalirao na telefonu poslovne aplikacije, ako mi treba mobilna kancelarija to se zna, laptop i zna se kad sam dostupan za poslovnu komunikaciju od 9 - 17h, posle 17h sva poslovna prica prestaje osim ako je neka vanredna situacija i tu preferiram da me zovu direkt na broj pa ako bi valjalo a ne da bas mora, sednem za komp. Outlook, Slack, Webex, Skype, Zoom, Teams i sl. nikad necu instalirati na privatnom telefonu, jer mora da se zna kad je kraj smene Sutra je novi dan, svaka prica moze da se nastavi.

Nek te dobro sluzi fon
el_corona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku el_corona na korisnoj poruci:
doctor (30.9.2021)