Prikaz jedne poruke
Stara 4.3.2017, 11:46   #1
Aleksandar1
Član
 
Član od: 8.5.2010.
Lokacija: Srbija, Nis
Poruke: 499
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 32 puta na 28 poruka
Određen forumom Skriveni program vuce ram

Instalirao sam Windows 7 X64 (sa diska sa kojeg sam prosli put i koje je odlicno radio 4godine!) i uradio update na SP1 (ranije to nisam radio). Ubacio drajvere za plocu i graficku. Nakon toga sam primetio da mi ram ide do svih 4GB pa se spusta nazad pa puni (i hard non stop upaljen i procesor na 25% konstantno). Uz drajevere za maticnu posto sam iso na full install ubacio mi je i nekakav zynga games agent (to je nesto kao za igre da skidas...) i u task menageru kad njega izbacim ram se vracao na normalu, ali je interesantno da u task menager on nije prikazivao niti toliko zauzece rama niti procesora. Sad sam njega izbacio u msconfig da se ne dize, ali evo sinoc kad sam izaso iz sleep ram je poceo da se neprestano puni i opet jutros kad sam upalio komp. Medjutim, interesantno kad sam ga sad samo resetovao sve normalno radi, tako da mi je to cudno sto se samo ponekad ta aplikacija aktivira. Task menager je ne vidi, mozda neko da mi preporuci program koji bolje vidi trenutne procese u sistemu da mogu da vidim sta mi to vuce ram, ili kako vec da resim ovaj problem ukoliko se bude opet javljao?
Aleksandar1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke