Prikaz jedne poruke
Stara 3.3.2013, 22:00   #1727
Sladjan85
Starosedelac
 
Član od: 20.5.2012.
Lokacija: Becej ■■■■■■■■■■■■■
Poruke: 2.947
Zahvalnice: 674
Zahvaljeno 1.841 puta na 1.181 poruka
Određen forumom Re: Bus Plus kartica!

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
E u ovome se zestoko ne slazem sa tobom.

Ne placati nesto sto koristis (tj. ne dati ni dinar) sigurno nije ni malo posteno.

Toliko ima stvari koji su x3 skpuljne nego sta treba, pa ih ipak ljudi kupuju, ako su im neophodne (tj. ne mogu bez njih).

Nagore je licemerje biti kivan na drzavu sto nas krade, a u isto veme "krasti" (namerno pod navodnicima), tu istu drzavu. Nema tu nikakve visoke moralnosti, ako radis bas isto sto ti ta drzava radi, al na malo.

Kao sto rekoh, kakav narod, tava drzava. Pitanje mentaliteta.

Kako moze biti licemerje ako ljudi nemaju od cega da plate ?

Pa ako je u redu da je nesto 3x skuplje ,onda je u redu da imamo i 3x vecu platu

Ne krademo mi drzavu ,ona je uzela vec sve sto je mogla. Drzava svoje naplati ,a ti narode se ...

A sto se tice "ne placam ni dinar" ,pa pazi niko mene ne pita koliko ja hocu da platim. Ili cu platiti sve ili necu platiti nista. E sad ,ako je mene drzava vec pokrala (moram da koristim ovaj termin ,jer imati visestruko manju platu od evropske ,a imati evropske cene isto nema smisla), onda ne treba da ocekuje da cu da platim.

Svaka cast ovima sto imaju iz ovih ili onih razloga, ali mnogo veci deo naroda jednostavno nema i nema tu velike nauke. Kao sto rekoh najsiromasnija drzava Evrope ,ne moze da ocekuje da ljudi daju 3x vise nego sto imaju za svoje namete. Ili neka drzava svima digne prosecnu platu 3x ili neka spusti cenu 3x.

Pa ljudi pre neki dan citam u Blicu ili Kuriru (lagacu sad) ,da Beograd ima najskuplje karte u Evropi ,s obzirom na prosecnu platu ! I sto je najsmesnije ispalo da ja "branim beogradjane" od njihovog gradskog prevoza.

Meni se sve cini kad bi sutra rekli ide struja gore 200% ,neki bi rekli : Jupi.
Sladjan85 je offline