Prikaz jedne poruke
Stara 12.3.2011, 18:32   #19
leksa
Član
 
Član od: 24.12.2010.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 107
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Velika dilema oko miša!

Citat:
Doomche kaže: Pregled poruke
Chovek koji je reklamirao mish zbog probijanja osvetljenja neonke, sad mi je sve jasno. Savetujem mu kupovinu monitora, umesto misha, lepshi je za ochi.

Ti si doshao u ovu temu, napljuvao mish koji verovatno u zhivotu nisi ni video, pozvao se na drugi forum i josh te mrzi da prochitash i temu do kraja? Kad te vec mrzi, eto, mene ne mrzi, komentar od OP-a:



Danas je mart, komentar bio u januaru, tura rasprodata. Odgovornost kupca je da isproba robu pre nego shto je kupi.





Daljim chitanjem teme bi zakljuchio da je drugi korisnik koji pljuje po Kone+ mishu (dEXE) u stvari dobio upravo onaj primerak koji je Kobayashi vratio uvozniku, koji je falichan.

Komentar korisnika John Cena nisu njegovi utisci vec sumarizacija prva dva komentara i potpuno su nebitni.

Hvala na pazhnji i dovidjenja, javi se kad budu delili besplatne argumente pa ti ugrabish poneki. Usput, probaj da sam sebe ne pokopash, obichno nije dobro za diskusiju...
Mislim da je sa tobom svaka dalja rasprava totalno nepotrebna,moja preporuka zaobidji roccata i idi na neku sigurniju varijantu,a Doomche mislim da tvoji komentari nisu potrebni vise.
leksa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke