Prikaz jedne poruke
Stara 6.4.2012, 16:19   #106
lepidzony
Novi član
 
Član od: 17.1.2012.
Poruke: 19
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Orion Telekom

Citat:
star-duster kaže: Pregled poruke
Vidim da su ljudi već pitali šta će biti sa onima koji su već korisnici Oriona, a bez ugovorne obaveze. Pa, i ja se pridružujem pitanju.
S obzirom da u ponudi više nema 1,5 Mbps paketa za korisnike bez ugovora, šta će biti sa starim korisnicima koji su koristili taj paket? Da li prelaze na brži paket? Po kojoj ceni? Itd.

Ja više ne koristim Orion jer sam se preselio, ali moji roditelji i dalje koriste taj net na osnovu ugovora bez vremenskog ograničenja koji sam ja potpisao još pre skoro 4 godine, u vreme SezamPro-a. Sada plaćaju oko 1400 dinara sa popustom od 10% zbog lojalnosti duže od dve godine.
Elem, šta sada da očekuju nakon ovih promena u Orionu? Veću brzinu? Višu cenu?

Brzina kod njih nije mnogo važna, ali ako slučajno cena skoči, e onda ću odmah da ih odjavim i da ih prijavim kod nekog drugog provajdera. Ionako me nervira što i dalje imaju običan USB modem, a za iznajmljivanje wi-fi rutera Orion traži preko 2 hiljade dinara! Za te pare mogu da kupim sopstveni ruter.
evo ako mogu da pomognem.. ja juce zvao podrsku radi prelaska na brzi paket i ujedno oko pitanja sta se desava sa starim korisnicima na paketu 1,5 Mbps(to je bio moj stari paket bez ugovora unazad 4 god), i rekli su mi da sve ostaje kako jeste za stare korisnike i popust takodje, nema povecanja brzine svima (bar ne uskoro), jedino sve se menja, ako potpises novi ugovor, i cena i brzina onda se gubi paket 1.5Mbps vec se krece sa paketom od minimum 5Mbps za cenu od 1599din to se jedino menja plus i tu vaze popusti koji ste imali i do sada, ja sam recimo uzeo paket od 11Mbps za 1860din umesto redovnih 2199din,potpisao ugovor na 24 meseca i imam popust od 15% na to sve i to mu dodje to,bolje nije moglo..
lepidzony je offline   Odgovor sa citatom ove poruke