Prikaz jedne poruke
Stara 9.11.2013, 17:20   #76
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: Kineski pametni telefoni - vrede li?

Upravo tako,carina nema osnov za carinjenje artikla sem racuna koji stoji u pakovanju,mada ako hoce da zanovetaju mogu da traze screenshot sa peypala,ili izvod iz banke.U suprotnom uzimaju vazecu cenu u zemlji u kojoj se carini,t j u Srbiji.
Bravo za zapazanje u vezi back dugmeta,kod mene na roameru je takodje na desnoj strani,ali veruj mi da mi ni na kraj pameti nije palo da to pogledam,no odvika je isto sto i navika,dva tri dana i vec ce ti biti sve jedno na kojoj je strani.
O qhd rez ne treba uopste trositi reci,jer sam siguran da je ista sasvim dovoljna,a to sto ima veca na pojeinim modelima je sasvim druga stvar.Jeste da je hd bolje, cak bih rekao ideallno do 7",ali jbg ,koliko para toliko muzike.U pravu si da je FHD potpuno nepotreban i sasvim stojim iza toga da je visak na telefonima jer,em sto trosi bateriju,em sto je ne mozes iskoristiti u punom potencijalu za filmove i serije.Evo neka se neko ko ima fhd ekran pohvali koliko je filmova ili serija gledao na telefonu.Na 10" mozda i moze da prodje jer je dosta vece i gledljivije,ovako potpuno nepotrebno.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke