Prikaz jedne poruke
Stara 28.12.2009, 21:10   #17
Branislav Gavric
Banned
 
Član od: 11.4.2006.
Poruke: 385
Zahvalnice: 67
Zahvaljeno 32 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: NTFS u FAT32!!!

Citat:
DonCorleone91 kaže: Pregled poruke
I da radi, cemu poenta?

I da je igra...nema poentu i gubljenje je dragocenog vremena.....za koje mozes da uradis nesto mnogo pametnije za covecanstvo!

p.s.
I na kraju :P u CS-u uopste nema puno krvi...cak sta vise moze i da se iskljuci
Veoma sam razocaran ovakvim stavovima i posetiocima foruma sveta kompjutera koji imaju misljenje da je bilo kakva radoznalost oko fajl-formata ili oko funkcionisanja nekog operativnog sistema - gubljenje vremena i tracenje resursa!

Verovatno su u pitanju osobe koje su se "rodile" sa Internetom, ja sam pak druga vrsta - osamdesetih godina ako kaseta sa komodora nece da se ucita - tada nije bilo foruma sa tehnicarima spremnim da ti "pomognu" preko Neta, tj. morao si SAM da izmozgas eventualno resenje!

Izgleda da su ovo nova vremena u kojima se samoinicijativnost i radoznalost puno ne cene!!!

Razocaran sam zbog toga!

Uopste mi nije bitno kakvi su vasi stavovi niti vasi favoriti kada je u pitanju formatiranje hard diska i izbor samog fajl-formata (FAT ili NTFS)

Ovo je nesto sto sam uradio ZA SVOJU DUSU i zeleo rezultat istog da podelim sa Vama. Izvinite ako se to Vama nije dopalo!

Zbog cega bih morao ganjati sa Neta neciji (tudji) usluzni program kojim bi mogao uraditi reformat NTFS-a u FAT32 ako to mogu uraditi samo pomocu dva racunara ili sa jednim racunarom i dva hard diska? Zasto da instaliram TRIAL i NEPROVERENE tudje usluzne programe, ako mogu sam da mucnem glavom? Oh, pardon, zaboravio sam, mi (kucni korisnici racunara) se pretvaramo u debilizovane korisnike Micro$oftovih (i ostalih) skupocenih aplikacija!

Zelim nesto da postignem SAM! Ovo je bilo 100% uspesno! I ne mogu da opisem koliko mi je drago! Vas to ne zanima? Nema problema - zasto ste onda uopste i "uskocili" na ovaj post?!?

EDIT: Malo iluzorno, ali sledeca recenica glasi ovako:

Je li neko voljan od vas da ovo isto ponovi ali sa Instalacionim CDom od WinXP sa SP2? Ja imam samo onaj sa SP1!
Branislav Gavric je offline