Prikaz jedne poruke
Stara 13.10.2013, 9:55   #16050
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Ajde i ja malo da branim neke tenkove.
IS-3 - tenk koji (kad neko zna da ga koristi) zna da prezivi nemoguce situacije. Potrebno je navici se na taj paciji kljun. Treba ga igrati agresivno. Tenk je rikosetan kao ni jedan na tier 8.

T32 - Hull down, defanziva, namestis se i cekas, premestanje od zaklona do zaklona. U odredjenim situacijama (top tier, novije mape sa puno "rupa" u terenu) nezamenljiv.

50/100 - nikao nije za nove igrace, ko sa ovim pogine posle prvog ispucanog okvira nek ga prodaje odmah. Jeziv DMG. Ako ga vozi neko ljubicas - bice mrtvih svuda. Nikako noob friendly.

KV-4 - pokretni bunker, spor, neokretan, trpi sve i svasta, ako se nadje sam -game over. Meta za arty i druge tenkove zbog velicine.

Tiger 2 - sniper, druga linija, nikako noob friendly.

110 - trenutno jurim, ali kao protivnik (ako ga vozi neko sa IQ vecim od broja cipela koje nosi) veoma nezgodan protivnik.

4502 - pa to i nije heavy...

Kad bih morao da zadrzim samo tri:

IS-3, Tiger II, T32. Zasto: svako od njih ima neku izrazenu osobinu koju mozete koristiti u zavisnosti od vaseg raspolozenja.

disclaimer: moje licno misljenje zasnovano na tome da nisam neki odlican igrac vec "average Joe".
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku PlazmaKeksWoT na korisnoj poruci:
Cavic_Bronx (14.10.2013)