Prikaz jedne poruke
Stara 9.10.2013, 15:29   #15893
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Cavic_Bronx kaže: Pregled poruke
Sinoc mi je trebalo 40 i kusur partija da zavrsim za 50k dmg.. Ili me ubiju zbog idiota od tima koji me ostave samog na jednoj strani, ili napravim dovoljan dmg ali odem u toliki minus da mi se ni tih 250k kredita ne isplati kad ih dobijem... Sad bogami igram samo sa kv2 i udri po parama, a i dmg se moze napraviti dobar...
Ne obracam paznju na to koliko mi treba da odigram da bih uzeo 50k stete ali da delegata u igri ima to niko ne moze da ospori. I samo mi nije jasno kako ti isti delegati koji odu svi na jednu stranu zamisljaju da pobede, kako do sada nisu naucili da nije cilj samo doci iz nase baze u njihovu i pobediti, pa majku mu ja idem na to da ih sto vise ostetim i kada imam najmanje hp-a cu gledati ako mogu da zadam jos koji pogodak da bih na kraju dobio sto vise exp-a i kredita dok oni retardi idu samo na pobedu nije im bitno da li ce dobiti 100 exp-a ili 2000 ili ce da dobiju 20k kredita ili 100k.

A sto se tice tih 50k stete dok to odradim skupim najmanje jos pola mil kredita i ovo sto dobijem na kraju to je to a nekada u toku dana kada me ne mrzi skupim i po dva mil kredita, malo obicni tenkovi malo premium tenkovi pa na sve to dodati jos premium nalog nije lose, bolje sada da gomilam kredit dok jos imam zivaca jer kasnije ce me mrzeti da samo grindam pare.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke