Prikaz jedne poruke
Stara 26.9.2017, 0:08   #1
DiNDiNBrE
Starosedelac
 
Član od: 20.4.2013.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.249
Zahvalnice: 140
Zahvaljeno 168 puta na 152 poruka
Određen forumom A4Tech V7M Bloody Gaming

Proslo je dobre 4 godine od kad sam kupio misa. Ovaj Genius od 350 dinara koji sam vec nekoliko puta slao u penziju i vracao iz iste se raspao nacisto i bila je tortura koristiti ga, a takodje sam dobio nesto vremena da se posvetim igranju LoL-a. Saznam da postoji lokal firme na E 15 minuta od moje zgrade, taman da ne narucujem. Malocas otrcah i kupih ovo cudo od glodara i cuvenu A4Tech Gaming podlogu od 250 dinara Prvo sto mi je zapalo za oko je zanimljivo pakovanje:
Spoiler za Slike:


Da ne znam koliko ovaj mis kosta (a kosta svega 2000 dinara) i da mi je neko pokazao ovo pakovanje mislio bi da se radi o nekom dosta skupljem proizvodu. Unutra se, pored misa nalaze dva stikera sa Bloody logom i kartica sa linkom za softver. Kad pre prolete vreme sa fizickom kopijom drajvera...
Spoiler za Slike:

Sam mis je jako atraktivnog "gejmerskog" izgleda i oblika. Meni jako prija, sobzirom da imam duge prste . Napravljen je od kvalitetne plastike, hrapave sa strane gde misa hvataju palac i malic, a glatke gde stoji domali prst. Gore na klikovima je plastika kao gumirana, jako prija pod prstima. Tockic je sa strane plastican a u sredini gumen i fino se okrece. Tockic svetli crvenom bojom, a bloody logo pulsira, takodje crvenom bojom.
Spoiler za Slike:

Sa donje strane su metalni klizaci za koje proizvodjac tvrdi da mogu da predju 300 kilometra pre no sto se izlizu. Meni je to u pocetku delovalo smesno jer je moj mis presao bar petnaest puta vise, ali uporedivsi kretanje po podlozi sam zakljucio da nisam upravu i da se moj stari mis jedva krece po istoj.
Spoiler za Slike:

Softver sam skinuo i nije mi prepoznao misa. To sam pokusao da resim, medjutim bezuspesno, te sam ga totalno ignorisao. Srecom, mis sam po sebi odlicno radi i bez softvera, tj. radi se o plug and play uredjaju, sto je jedan veliki plus. "Cackanjem " sam dosao do zakljucka da klikom na dugme "1" i okretanjem tockica podesavam DPI (800-3200). Dugme "N" sluzi za ukljucivanje opcije dupli klik, a "3" za trodupli klik, "1" vraca na klasican klik. Ove mi opcije ne trebaju jer ne igram FPS igre cesto, ali mozda zatrebaju nekad, ko zna Sa leve strane su dugmad za napred i nazad.
Spoiler za Ljubomorni Genius posmatra novog glodara u kuci:
Jedan stiker je vec zavrsio na tastaturi

Koga nervira moze u softveru da iskljuci svetlo, a moze i da izmenja funkcije dugmica, mada je brze koristiti neko dugme na tastaturi umesto "1", "N" i "3". Napred i nazad se mogu dodeliti i druge funkcije u bilo kojoj video igri. Za ova 3 sata koriscenja sam prezadovoljan i nadam se da ce me sluziti isto tako jos dugo
DiNDiNBrE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DiNDiNBrE na korisnoj poruci:
peyotleaca (28.9.2017)