tema: Guild Wars
Prikaz jedne poruke
Stara 28.12.2005, 13:52   #97
Sherman
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 141
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 22 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
Ogi kaže:
Prvo nije mi jasno to sto kazes da si TRCAO za druge. Sta to znaci? Jer, kada oformite party i kada ti odes u neki drugi grad, party se raspadne. Zato mi nije jasno sto se trkac razlikuje od obicnog igraca. Do sada u igru nisam naisao na njih, gde se oni nalaze? Da li su to kompjuterski vodjeni igraci?
Pa, bio sam trkac za druge ljude (runner). Trkaci se oglasavaju na javnom chatu nekako ovako :: Running people to Lion's Arch - 500 gold each, payment full when we reach Lion's Arch.

Party se raspadne, ali si ti stigao na novu lokaciju, a da nisi ni prstom mrdnuo. Razumes, vi kada krenete, samo trkac ide, a vi stojite (bezbedni) na izlazu iz grada iz kog ste upravo otisli. Ne razlikuje se se trkac ni po cemu od obicnog graca, sem po tome sto ume da ode od lokacije do lokacije, a da ne pogine (podrazumeva se, sam, bez pomoci drugih), zato sto zna tacno gde se pojavljuju creep-ovi, kako kog creep-a da "prevari", koliko treba gde da ceka zbog patrola, tacno koji skillovi su mu potrebni... Runneri su obicno prilicno iskusni igraci, A NE KOMPJUTERSKI VODJENI BOTOVI.
Sherman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke