Prikaz jedne poruke
Stara 12.7.2011, 13:41   #14
znemanja
Član
 
Član od: 13.9.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 140
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 13 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Koji laptop kupiti

Ok, hvala vam na komentraim, pošto sutra prodajem svoj stari laptop i kupujem novi želim samo da rezimiram do sada iznete činjenice.Na dole navedenom sajtu http://www.notebookcheck.net/ sam primetio da i neke novije igri rade na intelovoj HD grafici sa low detaljima....To menu uopšte nije potrebno.Kada sam u prvom postu naveo da želim da igram neku igru, nisma uopšte mislio na tako nešto.Ono što ja od gaming dela koristim jeste ponekad browser igrice zasnovane na flash sadržaju (igrice na fejsu i sl.), i neke kartaške igre( poker...), najzahtevnija igrica je, po meni,jedna verzija 3D šaha koju sam igrao, to je fino radilo i na mom prastarom desktop računaru, tako da verujem da će intelova HD grafika to bez problema da reši.Ono za šta mi najviše treba laptop je net to koristim oko 80%, zatim rad sa office alatima (word, excel i power point), i naravno volim da gledam HD filmove.
Kada se sabere sve izneto, koliko sam ja zaključio, Intelova HD grafika će ovo bez problema da izgura, da li sam upravu?
znemanja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke