Prikaz jedne poruke
Stara 23.1.2022, 18:20   #70
stuki
Član
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: BG
Poruke: 311
Zahvalnice: 100
Zahvaljeno 27 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: A4Tech V7M Bloody Gaming

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Ja sam neko vreme koristio wireless verziju ovog miša. Kvalitet na značajno nižem nivou, posebno kod brzog dvoklika se primećuje. Punjiva baterija izdrži možda 6 sati rada, posle morate da ga nakačite na kabl da se napuni jedno 2 sata. I povrh svega toga na svakih par minuta dešavaju se mikro prekidi u konekciji (nijedan drugi wireless miš koji imam se ne ponaša tako), ne primećuje se u kancelarijskom radu, ali u igrama itekako.

Tako da verujem da su i novije repate verzije lošijeg kvaliteta nego pre, imam još dva komada od ranije, mada sam prešao na Logi MX Master za svakodnevni rad, Razer Basilisk za heavy gaming.
Posle dugogodisnjeg koriscenja bloody r7 wirelees verzije odlucio sam da kupim noviji bloody r70 . Samo cu vam reci da su po kvalitetu to dva POTPUNO RAZLICITA MISA . Ovaj novi stalno ima padove u konekciji sto dovodi do seckanja , povezanost sa softverom katastrofalna i za kraj mis u random trenucima odluci da resetuje svoja podesavanja na default . Zamislite kad vam u sred igre promeni vasa podesavanja i prebaci na default i u tom trenutku nema nikakvu interakciju sa softverom tj ne mozete vratiti vasa podesavanja . Mis je trenutno na reklamaciji , pa cmeo videti kako ce se odvijati ta prica .
stuki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku stuki na korisnoj poruci:
HSVstoned (19.10.2022)